Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Zielona Góra

Zielona Góra: podzielimy się raz jeszcze

21.03.2013, Pomoc żywnościowa

W miniony weekend (15-17 marca) w całej Polsce odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. W ciągu trzech dni zebrano 260 ton żywności, która wspomoże najuboższych Polaków. 24 marca w Zielonej Górze odbędzie się kolejna, równie ważna, zbiórka żywności organizowana przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

– Będziemy zbierać produkty spożywcze na rodzin wielodzietnych oraz naszych podopiecznych – mówi Janina Górska, kierownik filii ChSCh w Zielonej Górze.

To już druga w tym roku zbiórka żywności w Zielonej Górze organizowana przez ChSCh. Poprzednia miała miejsce 17 lutego w sklepie Tesco. Wolontariusze żywność przekazali potrzebującym rodzinom. 

– Takie akcje są bardzo potrzebne. Ludzie, którym przekazaliśmy zebrane dary, bardzo cieszyli się z paczek – mówi Janina Górska.

W niedzielę, 24 marca wolontariuszy ChSCh będzie można spotkać w Biedronce przy ul. Podgórnej 43d w godzinach 15-18. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Zielonej Góry do zrobienia zakupów i podzielenia się z najbardziej potrzebującymi.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Czytaj więcej o pomocy osobom ubogim.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubuski
Filia Zielona Góra
ul. Szosa Kisielińska 3
65-247 Zielona Góra

Nr konta bankowego:
15 2030 0045 1110 0000 0276 0940

Kierownik: Janina Górska
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 508 280 842

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij