Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Zielona Góra: podzielimy się raz jeszcze

W miniony weekend (15-17 marca) w całej Polsce odbyła się Wielkanocna Zbiórka Żywności. W ciągu trzech dni zebrano 260 ton żywności, która wspomoże najuboższych Polaków. 24 marca w Zielonej Górze odbędzie się kolejna, równie ważna, zbiórka żywności organizowana przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

– Będziemy zbierać produkty spożywcze na rodzin wielodzietnych oraz naszych podopiecznych – mówi Janina Górska, kierownik filii ChSCh w Zielonej Górze.

To już druga w tym roku zbiórka żywności w Zielonej Górze organizowana przez ChSCh. Poprzednia miała miejsce 17 lutego w sklepie Tesco. Wolontariusze żywność przekazali potrzebującym rodzinom. 

– Takie akcje są bardzo potrzebne. Ludzie, którym przekazaliśmy zebrane dary, bardzo cieszyli się z paczek – mówi Janina Górska.

W niedzielę, 24 marca wolontariuszy ChSCh będzie można spotkać w Biedronce przy ul. Podgórnej 43d w godzinach 15-18. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Zielonej Góry do zrobienia zakupów i podzielenia się z najbardziej potrzebującymi.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Czytaj więcej o pomocy osobom ubogim.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij